Бхава Спандана

«Бхава Спандана пропонує те, що необхідно для трансформації самого способу існування, сприйняття життя та переживання себе та світу навколо», Садхгуру

 

 

Програма «Бхава Спандана» – це медитаційна програма вищого рівня, розроблена Садхгуру. Вона надає можливість вийти за межі тіла і розуму та відчути вищі рівні свідомості.

Слово «Бхава» буквально означає «відчуття». «Спандана» можна перекласти як «резонанс». Завдяки потужним процесам і медитаціям, програма Бхава Спандана створює інтенсивну енергетичну ситуацію, що дає можливість піднятись над власною особистістю та обмеженями п’яти органів почуттів і отримати досвід єдності та резонансу з усім життям. Ця програма пропонує насичений досвід безмежної любові та радості.

Програма «Бхава Спандана» триває 4 дні та проводиться в центрі йоги «Іша» в Індії, в Інституті внутрішніх наук «Іша» в США, а також, час від часу, в інших центрах світу. Ця програма ставить за мету надати трансформацію на рівні власного досвіду. Навчання новим практикам на програмі не відбувається.

Передумови: до проходження програми допускаються лише ті, хто пройшов програму «Внутрішня інженерія», що включає практику Шамбхаві Махамудра Крія.

Найближчі дати:

Шунья

«Коли розум стає абсолютно нерухомим, ваш інтелект піднімається над людськими обмеженнями»,Садхгуру

 

 

Інтенсив «Шунья» – це програма для тих, хто бажає пізнати глибокі внутрішні виміри. Розроблена Садхгуру, вона поєднує в собі динамічну Шакті Чалану Крію та нерухому медитацію Шунья. Шакті Чалана Крія – це набір потужних очисних практик, що покращують потік життєвої енергії. Медитація Шунья – це процес свідомої «бездіяльності». Разом ці практики стимулюють стирання фізичних, психічних та емоційних блоків та призводять до глибокого почуття внутрішнього комфорту.

Інтенсив «Шунья» проводиться як 4-денна програма в центрі йоги «Іша» в Індії, в Інституті внутрішніх наук «Іша» в США, а також, час від часу, у різних інших центрах світу.

Передумови: до проходження програми допускаються лише ті, хто пройшов програму «Внутрішня інженерія», що включає практику Шамбхаві Махамудра Крія.

Найближчі дати:

Самьяма

«Сам’яма – це стан, коли ти цілком усвідомлюєш, що ти не тіло, ти не розум, ти навіть не навколишній світ»,Садхгуру

 

 

Сам’яма – це інтенсивна програма, яку Садхгуру проводить особисто. Учасники проводять 8 днів у повній тиші з довгими годинами медитації. Программа надає людям можливість звільнитися від кайданів карми та очистити систему, відкривши її для більш тонких вимірів досвіду. Програма надає учасникам можливість досягти підвищеного рівня свідомості та пережити вибухові стани медитації у присутності Садхгуру.

Сам’яма триває 8 днів, та проводиться в центрі йоги «Іша» в Індії, та іноді в Інституті внутрішніх наук «Іша» в США.

Передумови: для проходження Сам’ями необхідно пройти наступні програми: Внутрішня інженерія: завершення/повна, Сур’я Крія, Йогасани, Бхава Спандана, Шунья.

Найближчі дати: