«Так само, як існує технологія створення зовнішнього добробуту, існує наука і технології для створення внутрішнього добробуту», – Садхгуру.

«Внутрішня інженерія» – це технологія добробуту, яка дійшла до нас від давньої науки йоги. Для тих хто прагне професійної та особистої досконалості, ця програма пропонує ключі до змістовних та справжніх стосунків на роботі, вдома, в громаді та, що найголовніше, всередині себе. Підвищуючи розуміння своєї внутрішньої суті, ця програма дає можливість  справлятися із суворим темпом сучасного життя з легкістю, переживати життя на повну та реалізовувати свій потенціал.

 

Ця програма включає Шамбаві Махамудра Крію – 21-хвилинну практику йоги потужної  трансформуючої сили. Древню техніку, яку Садхгуру відкрив сучасному світу.

Шамбаві Махамудра Крія створює такий стан вашої системи, в якому ваше тіло, розум, емоції та енергія працюють гармонійно. Завдяки зусиллям Садхгуру та фонду «Іша», Шамбхаві практикують мільйони людей у всьому світі.

Внутрішня інженерія онлайн

Досліджуй внутрішню інженерію з Садхгуру у власному просторі та темпі. Програма «Внутрішня інженерія: онлайн» складається з семи 90-хвилинних занять, які надають потужні інструменти для саморозвитку, що походять з древньої науки йоги.

Переваги Шамбаві Махамудри:

  • Підтримує високий рівень енергії та пильності протягом всього дня.
  • Поліпшує спілкування та міжособистісні відносини.
  • Підвищує розумову ясність, емоційну рівновагу та продуктивність.
  • Усуває стрес, страх і тривожність.
  • Полегшує хронічні хвороби, такі як: алергія, безсоння, гіпертонія, ожиріння, діабет, біль у спині тощо.

Основні аспекти курсу:

 • Практичні інструменти для життя без зусиль
 • Медитації для покращення ключових аспектів життя
 • Омолоджуючі та врівноважуючі практики йоги
 • Інструменти для підвищення усвідомленості
 • Довічний доступ до скарбниці із запитаннями та відповідями
online2

Ближайние даты:

1 клас

МЕХАНІКА ЖИТТЯ
«Людське тіло є найважливішим механізмом на планеті. Але ви навіть не прочитали інструкцію з використання. Давайте це виправимо».
— Садхгуру
2 клас

ЄДИНА НЕВОЛЯ
«Розкрийте своє бажання, не обмежуйте його. Ваша глибинна природа знаходиться у безмежності бажання»
— Садхгуру
3 клас

ЖИТИ НА ПОВНУ
«Життя здатне повноцінно існувати лише тоді, коли те, чим ви є, постійно розширюється. Жити абсолютно, на повну – це єдине, чого може досягти життя, яким ви є».
— Садхгуру
4 клас

ВИ НЕ ТЕ, ЩО ДУМАЄТЕ
«Коли ви живете щомиті в повному прийнятті – ви створюєте рай. Все, що ви робите в у стані неприйняття – це, безумовно, пекло».
— Садхгуру
5 клас

ЧУДО
«Більшість людей намагаються контролювати свій розум. Я ж хочу, щоб звільнили свій розум та відкрили його найвищу можливість».
— Садхгуру
6 клас

ЗВУКИ ТВОРІННЯ
«Слова та значення існують в сфері людського розуму. Однак, звуки – це невід’ємна частина самого Творіння».
— Садхгуру
7 клас

СТВОРІТЬ ТЕ, ЩО ВИ БАЖАЄТЕ
«Ваше здоров’я та хвороба, ваша радість та нещастя – все йде зсередини. Якщо ви хочете справжнього добробуту – настав час поглянути всередину».
— Садхгуру

Внутрішня інженерія завершення

«Шамбаві Махамудра – це інструмент наближення до джерела Всесвіту», – Садхгуру

Програма «Внутрішня інженерія: завершення» – це дводенний курс, доступний для тих, хто пройшов онлайн-програму. На цьому курсі ви вивчите просту 21-хвилинну практику під назвою Шамбаві Махамудра Крія. Ця практика розширить ваші можливості на енергетичному рівні, та надаість вам можливість в повній мірі реалізувати інтелектуальні знання, які ви отримали з програми «Внутрішня інженерія: онлайн».
 
Шамбаві Махамудра Крія – це потужна та очищаюча енергетична техніка. Вона приводить всю вашу систему у такий стан, при якому ваше тіло, розум, емоції та енергія працюють в гармонії.

Найближчі дати:

Внутрішня інженерія повна

«Якщо ви повністю впроваджуєте кожний аспект «Внутрішньої інженерії» в своє життя – це саме по собі вже шлях», Садхгуру

«Внутрішня інженерія: повна» – це програма, яка поєднує в собі інструменти з онлайн-програми та практику Шамбаві Махамудра Крія, що дається на курсі «Внутрішня інженерія: завершення». Запропонований у вигляді 4-денної програми, цей курс надає інструменти для створення  свого життя таким, яким ви хотіли б його бачити. Курс надає вам можливість інтелектуально дослідити основи життя, використовуючи методи, що є сутністю йогічних наук.
 
Курс надає практичну мудрість для управління своїм тілом, розумом, емоціями та основною життєвою енергією всередині нас. Ви також вивчите 21-хвилинну крію під назвою Шамбаві Махамудра, відому також як Шамбхаві Крія.

Найближчі дати:

Шамбхаві Махамудра допоможе:

Підтримувати високий рівень енергії та уваги впродовж усього дня

Поліпшити комунікацію та відносини в різних сферах життя

Покращити ясність розуму, емоціональний баланс та продуктивність

Усунути стрес, страх та тривогу

Полегшити хронічні недуги, такі як: алергія, безсоння, гіпертонія, ожиріння, діабет, біль у спині тощо

Досягти внутрішнього спокою, радості та самореалізації